Eray Köseoplu

Merhaba !

Öncelikle sayfama hoşgeldiniz :)

Benim hakkımda bişeleri merak etmişsiniz ki sayfama girmişsiniz. Çokta önemli biri değilim aslında... Aşağıdakileri bilseniz yeterli :)

1993 yılında Erzurum'da doğdum. Küçük yaşlarda sayamadığım kadar kreş ve anaokullara gittim. İlkokulu Kültür Kurumu İlköğretim Okulu'nda okudum. Çok iyi bi sınıf öğretmenimiz vardı. Kendisini çok severdim, ne kadar ziyaretine gidemesemde hep kalbimdedir.

Liseyi Erzurum Sağlık Meslek Lisesi'nde okudum. Burada diş protez bölümünü bitirdim. Muhteşem hocalarımız vardı. Hepsine ayrı ayrı ayrı teşekkür ederim.

Önlisansı yine Erzurum'da lise 5 ve 6'yı okuyarak tamamladım. Şimdi bu nasıl oluyor diyenler olacak. :) Lisedeki sınıfım direk geçiş hakkını kullanarak yüksekokuldaki bölüme geçti. Yani önlisansı aynı arkadaşlarla bitirdik. :)

Şuanda Bosna Hersek Travnik Üniversitesi'nde diş hekimliği okuyorum... Eee eğitimi yeter anlattık birazda başka şeyler anlatayım. :)

7 yaşında bilgisayarla tanıştım. Herkes gibi bilgisayar oyunlarına dört elle sarıldım. Yeter artık oyun oyun nereye kadar başka şeyler öğrenmeliyim dedim. Dikkatimi web siteleri çekti. Ve 5. sınıfta artık kendime ait bir web sitem vardı. Tasarım ve programlamayı öğrendim. Şuan kendime ait bir reklam ajansım var.

Sporla aram nasıl? Futbolla aram pek yoktur. Fırsat buldukça arkadaşlarla basketbol oynuyoruz. Basketbol benim için aşktır...Bunların yanında bağlama çalıyorum. Fazla iyi çalamasamda tıngırtatıyoruz bişeler. :) Zamanım olursa video çekip sitemde paylaşacağım inş.
"Amma konuştun ha!" diyenler olmadan yazıma burada son veriyorum. Ve bazı teşekkür etmek isteğim saygı değer insanları burda belirtmek istiyorum; 

- Nejla ERTURAN (İlkokul sınıf öğretmenim) 
- Turan GÜLER (Lise sınıf ve edebiyat hocamız)
- Hami EZGİ (Lise Müdür ve hocamız)
- Yücel DEMİRCİ (Lise Müdür ve hocamız)
- Yaşar ELEN (Lise Mdr Yrd. ve hocamız)
- Erol BEDİR (Lise Mdr Yrd. ve hocamız) 
- Mahmut ÇALIK (Lise sınıf ve edebiyat hocamız)
- Murat İPEK (Basketbol takım koçumuz)
- Nurdan KÖSEOĞLU (Basketbol takım koçumuz)
- Ebru YURTOĞLU (Basketbol takım koçumuz)
- Deniz BEDİR (Web Tasarım ve Programlama)
- Hakikat ORUÇOĞLU (Web Tasarım ve Programlama)
- Selçuk YIKILGAN (Diş Protez)
- Dr. Mahmut YILMAZ
- Dr. Hatice HARORLI
- Dr. Aysel AYAZ
- Dr. Alper ÖZDOĞAN
- Yrd. Doç. Dr. Murat ALKURT
- Dr. Hamza ULU

Bazı Fotolarım
Eray KÖSEOĞLU
Eray KÖSEOĞLU
Eray KÖSEOĞLU
Eray KÖSEOĞLU
Eray KÖSEOĞLU
Eray KÖSEOĞLU
Eray KÖSEOĞLU
Eray KÖSEOĞLU
';