Enpara.com Hizmeti
20 Mayıs 2014    Yazar: Eray KÖSEOĞLU    2991 kez okundu
Merhaba,

Bugün size enpara.com´dan almış olduğum hizmeti anlatacağım. Öncelikle siteyi tanıtayım biraz...

Enpara.com bildiğiniz banka hesapları gibi size bir hesap açıyor. Buraya paranızı yatırıp istediğiniz zaman çekebiliyorsunuz. Üzerine isterseniz faiz filan geliyor. Ama ilk açtığınız hesapta faiz eklenmiyor. Faiz işlenebilmesi için tekrardan müşteri hizmetleriyle görüşmeniz gerekiyor.

Bu arada müşteri hizmetleri demişken onuda anlatayım. Çok iyi bir çağrı merkezi var. 30 sn içerisinde müşteri temsilcisine bağlanabiliyorsunuz. Zaten müşteri temsilcisinin standart bir konuşması vardır. Açıklamalar yapar, kampanyaları anlatır, sürekli sizi bişeylere kayıt ettirme çabası filan vs vs... Benim konuşmalarımda ise böyle birşey yoktu gayet güzel ve samimi geçti. 

İşlem ücreti, kart ücreti, hizmet ücreti gibi şeyler bu bankada yok. Ee tabi normal olarak bunları duyunca balıklama atladık ve kayıt olduk. 

İnternet sitesinde işlem yapabilmek çok kolay. Sade ve şık bir tasarıma sahip. Son derece kullanışlı. Ayrıca bu söylediklerim cep şubesi içinde geçerli. Tasarımcıyı ve yazılımcıyı tebrik etmek lazım.

Başvurumu cuma günü yaptım. (16.05.2014) Bana salı günü döneceklerini söylediler. Normalde pazartesi geleceklerdi ama 19 mayıs olduğu için ertesi güne kaldı. Her neyse bu sabah beni aradılar. (20.05.2014 Salı) Müsait iseniz kartınızı teslim edeceğiz dediler. Bende kabul ettim. Kapı çaldı, açtım. Teslim edecek kişi kuryeye benzemiyordu. Bildiğiniz müşteri temsilcisini göndermişler. Helal olsun dedim. :) İşte bildiğiniz banka sözleşmesini imzaladım. Sorular, açıklamalar derken müşteri temsilcisinide uğurladık. Kutu benzeri bi paket verdikler. 

Şimdi bu paketi inceleyelim;

Kutunun genel görünümü böyle...

İçini açtığımız zamanki halide böyle...En üstte karşımıza katalog çıkıyor. Tasarımı gayet hoş.

Onun altında verdikleri not defteri ve kalem hakkında açıklama yazan plastik kağıt gibi bişe :DSonra karşımıza not defteri ve kalem çıkıyor...Not defteri bildiğiniz çizgisiz kağıttan oluşuyor. Yalnız kalem biraz acayip. Üst tarafını çevirdiğiniz zaman 2B, 4H, H gibi kurşun kalemdeki ifadeler çıkıyor. Kalem alışılmışın dışında tükenmez yada pilot değil. Bildiğiniz kurşun kalem. Kalemin kapağında kalem açağı gibi bi özelliği var. Kaliteli gibi gözüküyor. Zaten ağır bişe eskiciye satsan iyi para eder. :DResimlerde net değil. 2B´yi filan gösterme amaçlı koydum. 

    

Kartın zarfını inceleyelim. Arkasını sanki tükürükle yapıştırmışlar. :D Şaka bi tarafa bildiğiniz zarf işte :)
Kartı biraz inceledim. Üstündeki rakamlar diğer kartlardaki gibi kabartmalı değil. Logosunun bulunduğu kısıma biraz kabartma verilmiş. Üstünde keşke ismimizde yazsaymış. Böyle sıradan dandik kartlar gibi gözüküyor. Neyse daha yeniler zamanla herşey olur. Üstlerine fazla gitmeyelim. :) Ayrıca şansıma CVC kısmı çok kolay bir sayı ile gelmiş. Akılda kalacak şekilde alışverişlerde rahatça kullanabilirim. :) 

Evet bu incelememizde burada son buldu. Size tavsiyem bu hizmetten faydalanın. 

Sorularınızı ve düşüncelerinizi alttaki yorum bölümünden gönderebilirsiniz.

Kendinize iyi bakın bir sonraki incelemede görüşmek üzere. :)
 
Yorum Yaz
Adınız :
Mesajınız :
Oğuzhan Şahin 14/08/2014
İnternette istediginiz kadar gezin bu kadar acıklamalı ve gorsellı goremezsınız bir anlatımı ellerıne saglık kardesım bende alacagım bakalım neymıs bu :D
  Eray KÖSEOĞLU14/08/2014
Düşüncelerin için teşekkür ederim. :) Bu hizmetten yararlanmanı tavsiye ederim. Hala daha kullanıyorum ve çok memnunum. :)